ul. Kochanowskiego 1 Chróścina (k/Opola), woj. opolskie info@trawa-dajczak.pl 603 091 070

Oferta

Zaufaj nam, aby już niedługo cieszyć się zadbanym i zielonym ogrodem! Nasza oferta obejmuje zakładanie, pielęgnację oraz nawadnianie trawników w obrębie posesji prywatnych i nie tylko. Działamy przede wszystkim na terenie Opola, a także w okolicznych miejscowościach na terenie województwa opolskiego. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Trawniki rolowane i nowoczesne systemy podlewania — zakładanie ogrodów

Podstawą naszej działalności jest szeroko zakrojone zakładanie trawników na terenie wokół prywatnych posesji, a także w przestrzeni publicznej, komercyjnej, a nawet na obiektach sportowo-rekreacyjnych — przede wszystkim na boiskach piłkarskich. Specjalizujemy się w układaniu murawy rolowanej, choć nasza oferta obejmuje także siew naturalny. Zapewniamy także kompleksową pielęgnację wykonanego ogrodu.

Zakres naszych usług obejmuje również zaawansowane systemy podlewania trawnika, szczególnie istotne w przypadku realizacji wielkopowierzchniowych. Instalacje do podlewania wykorzystują sprawdzone rozwiązania z zakresu automatyki od znanych i cenionych producentów na świecie, co znajduje odzwierciedlenie w jakości systemu nawadniającego.

Rolowanie, nawadnianie i pielęgnacja — zadbamy o Twój ogród!

Więcej informacji na temat poszczególnych usług z naszej oferty znajdziesz w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się — skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci z chęcią udzielą Ci niezbędnych informacji odnośnie naszej działalności oraz zasad współpracy.

Trawniki rolowane

Teraz możesz cieszyć się idealną zielenią tuż po rozłożeniu! Trawniki rolowane to doskonały sposób na wspaniały ogród, bez konieczności długotrwałej i żmudnej pielęgnacji. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku prywatnych posesji, publicznej przestrzeni rekreacyjnej, a także obiektów sportowych.

Zakładanie trawników

Pozwól nam zadbać o Twój ogród! Zakładanie trawnika w naszym wykonaniu to kompleksowe działanie, mające na celu odpowiednie przygotowanie przestrzeni pod uprawę zdrowej i atrakcyjnej wizualnie murawy. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwalają nam na osiągnięcie perfekcji, tak pożądanej przez naszych klientów.

Nawadnianie trawników

Postaw na nowoczesne rozwiązania i nie trać czasu na własnoręczne podlewanie ogrodu! Przygotujemy dla Ciebie zaawansowany system umożliwiający automatyczne nawadnianie trawnika, dopasowany precyzyjnie do specyfiki danej lokalizacji. W naszej gestii leży montaż, uruchomienie oraz kalibracja instalacji.

Pielęgnacja zieleni

Zajmiemy się Twoim trawnikiem! W skład naszych usług wchodzi pielęgnacja zieleni — zbiór profesjonalnych zabiegów, mających na celu przywrócenie murawy do pełni świetności. Regularne koszenie i nawożenie, ekologiczne usuwanie chwastów i szkodników, a także kompleksowe przygotowanie trawnika do sezonu — zadbamy o wszystko!